wysokiej klasy okna veka w każdym domu

Veka – wysokiej jakości okna dla Twojego domu

Każdy doskonale wie, jak ważnym elementem mieszkania są duże okna, przez które wpada naturalne światło. Dzięki temu, iż okna doskonale doświetlają całe mieszkanie, nasze samopoczucie i nastrój również są bardzo dobre, a przebywanie w takim jasnym pomieszczeniu sprzyja wypoczynkowi i relaksowi.

Kilka słów o marce Veka

Veka Sp. z o.o. powstała w 1994 roku w Skierniewicach i od tamtej pory cały czas dynamicznie się rozrasta i rozwija, oferując zupełnie nowe, innowacyjne i nowoczesne profile okienne dla każdego. Veka jest czołowym producentem profili na całym świecie, a jej czterdziestoletnie doświadczenie sprawia, że nie ma sobie równej konkurencji. Profile okienne z PVC oraz profile drzwiowe są doceniane przez klientów na całym świecie, dzięki czemu okna Veka plasują się na górnych listach w rankingach najlepszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań profili okiennych.

Veka Softline 82 – nowoczesne profile dla wymagających

veka softline 82Profile okienne Veka model Softline 82 charakteryzują się przede wszystkim łagodnie zarysowanymi kształtami, natomiast niższa wysokość konstrukcji zapewnia jeszcze lepsze doświetlenie mieszkania czy domu. Trzy komory okna zapewniają doskonałą izolację termiczną oraz akustyczną, natomiast dwupowierzchniowe uszczelki zamontowane pod kątem 15 stopni zapewniają jeszcze lepsze odprowadzanie wody. Należy zwrócić uwagę także na idealnie gładkie powierzchnie z tworzywa odpornego zarówno na niesprzyjające warunki atmosferyczne jak i na proces starzenia, które nie wymagają malowania. Specjalna konstrukcja wzmocnienia skrzydła okiennego zapewnia większą stabilność oraz bezpieczeństwo i idealną statykę okna. Rama została dodatkowo użebrowana, dzięki czemu konstrukcja jest jeszcze bardziej stabilna oraz możliwe jest zamocowanie zaczepów okuciowych.

Doskonałe, najwyższej jakości profile okienne marki Veka to idealny wybór dla każdego, kto ma w planach wymianę okien w mieszkaniu lub budowę domu jednorodzinnego. Veka zapewnia najlepsze produkty, jakie obecne są na rynku.